Urnik vodenih vadb v mesecu decembru
datum: 11.12.2014
kategorija: Aktualne novice
V času veselega decembra ter praznikov bodo vodene vadbe v Športnem centru Ajdovščina potekale po nekoliko spremenjenem urniku.
Zumba-začetni, nadaljevalni ter terapevtska vadba potekajo po ustaljenem urniku do 23. decembra.
Aerobika TNZ ter vadba za oblikovanje telesa (Body shaping) do nadalnjega odpade.
Skupinska vadba na kolesih bo v letošnjem letu v času božično novoletnih praznikov potekala še 26. ter 29. decembra, po ustaljenem urniku. Dne 24. decembra na božični večer-ODPADE!
Z vadbami pričnemo ponovno v ponedeljek 5. januarja 2015.
Želimo vam vesele praznike ter srečno novo leto...
KOLEKTIV ZAVODA ZA ŠPORT AJDOVŠČINA
aktualno
- 30.04.2025Obvezna predhodna najava za obisk savne v mesecu maju
Cenjene uporabnike vljudno obveščamo, da je za obisk savne v mesecu maju potrebna predhodna najava vsaj eno uro pred prihodom.
- 23.04.2025Ajdovski tek 2025 – ko otroški koraki napolnijo staro mestno jedro
Zavod za šport Ajdovščina bo tudi letos v petek 25. aprila, v sodelovanju z organizatorji Ultra-trail Vipavska dolina, pripravil priljubljeni Ajdovski tek, namenjen otrokom. Dogodek spodbuja mladim najmlajšim stik s športom, krepi vrednote fair playa ter jih na igriv in prijeten način navdušuje za gibanje.
Tudi v letošnjem letu bo tek potekal v sklopu največje tekaške prireditve na Vipavskem, s posebno energijo pa bo zaživel v samem srcu starega mestnega jedra – na Lavričevem trgu. Otroci bodo tako del pristnega športnega dogajanja, kjer bodo lahko začutili veselje do druženja in teka.