Športni center in vodene vadbe v mesecu aprilu
datum: 31.03.2015
kategorija: Aktualne novice
Sončno vreme, nas spremlja že nekaj tednov. Zato bomo v mesecu aprilu nekoliko prilagodili urnik športnih programov. V tem času lahko zunanje aktivnosti dopolnite še z obiskom vodenih vadb, katere bodo do 24. aprila potekale po prilagojenem urniku.
Skupinska vadba na kolesih
Sreda od 19:30 do 21:00
Prijave ter dodatne informacije
Terapevstska vadba
Torek od 19:00 do 20:00
Prijave in dodatne informacije
Zumba (začetni+nadaljevalni)
Torek od 20:00 do 21:00
Prijave in dodatne informacije
Velikonočni ponedeljek
Na velikonočni ponedeljek bomo obiskali sorodnike, prijatelje ter sosede pri katereih ne bo zmanjkalo prazničnih dobrot. Zaradi dobrega počutja ter ohranjanja telesne kondicije vas vabimo v pokriti bezen in savne katere obratujejo po ustaljenem urniku od 16. do 21. ure
aktualno
- 30.04.2025Obvezna predhodna najava za obisk savne v mesecu maju
Cenjene uporabnike vljudno obveščamo, da je za obisk savne v mesecu maju potrebna predhodna najava vsaj eno uro pred prihodom.
- 23.04.2025Ajdovski tek 2025 – ko otroški koraki napolnijo staro mestno jedro
Zavod za šport Ajdovščina bo tudi letos v petek 25. aprila, v sodelovanju z organizatorji Ultra-trail Vipavska dolina, pripravil priljubljeni Ajdovski tek, namenjen otrokom. Dogodek spodbuja mladim najmlajšim stik s športom, krepi vrednote fair playa ter jih na igriv in prijeten način navdušuje za gibanje.
Tudi v letošnjem letu bo tek potekal v sklopu največje tekaške prireditve na Vipavskem, s posebno energijo pa bo zaživel v samem srcu starega mestnega jedra – na Lavričevem trgu. Otroci bodo tako del pristnega športnega dogajanja, kjer bodo lahko začutili veselje do druženja in teka.