Dobrodelni zumba maraton ter skupinska vadba na kolesih
datum: 17.11.2014
kategorija: Aktualne novice
Postanite eden izmed mnogih, ki bodo naredili nekaj za svoje dobro počutje ter pomagali ljudem v stiski.
Prijavite se na dobrodelni Zumba maraton ter skupinsko vadbo na kolesih kjer bodo sodelovali priznani Zumba inštruktorji ter slovenski kolesarji pod geslom; pleši, športaj ter daruj z nami.
Dogodek bo potekal v soboto 13. decembra v Športnem centru Ajdovščina
aktualno
- 21.04.2026Počitniški urnik-prvomajski prazniki
Spoštovani uporabniki, ob prihajajočih praznikih vas obveščamo, da bo Športni center Ajdovščina obratoval po prilagojenem počitniškem urniku. Vabimo vas, da prosti čas izkoristite za rekreacijo, sprostitev in kakovostno preživljanje časa v naših športnih objektih.
- 14.04.2026Razpis prosto delovno mesto-vzdrževalec športne infrastrukture
V Zavod za šport Ajdovščina vabimo v svojo ekipo odgovorno, tehnično usposobljeno in samoiniciativno osebo za delo na področju vzdrževanja športne infrastrukture.